Vitajte na webovej stránke našej škôlky

Logo Cirkevná materská škola Gianny Berettovej Mollovej DúbravkaCirkevná materská škola Gianny Berettovej Mollovej sídli v pokojnej mestskej časti Bratislava - Dúbravka. Ponúkame Vám celodennú starostlivosť pre Vaše deti vo veku od 3 do 6 rokov a deti s odloženou školskou dochádzkou.

Všetky dôležité a zaujímavé informácie o nás nájdete na tejto stránke. Ak ste náhodou nenašli, čo ste hľadali, pošlite nám e-mail, radi Vám naň odpovieme.

Zásady ochrany osobných údajov (podľa GDPR) nájdete tu.

UPOZORNENIE O PRERUŠENÍ PREVÁDZKY CIRKEVNEJ MATERSKEJ ŚKOLY GIANNY BERETTOVEJ MOLLOVEJ

 

Rozhodnutie ministra školstva o prerušení vyučovania od 30. marca 2020 a určení termínov v rámci organizácie školského roka

26.03.2020
Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling rozhodol podľa § 150 ods. 8 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) o mimoriadnom prerušení vyučovania v školách a prevádzky školských zariadení od 30. marca 2020 do odvolania.

Rovnako tak určil nové termíny podávania žiadostí o prijatie dieťaťa do materskej školy, zápisov zo základnej školy, podávania prihlášok na stredné školy, prijímacích skúšok na stredné školy, ústnych maturít a záverečných skúšok, ako aj prijímacích skúšok na základné umelecké školy.

Rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR z 26. marca 2020

Dôrazne pripomíname všetkým rodičov, aby dbali a dôsledne dodržiavali nariadenia, umývanie rúk, a  nezdržiavali sa s deťmi v skupinových, spoločných priestoroch, akciách, ani na detských ihriskách. Využite prírodu na individuálne prechádzky, hry, bádanie objavovanie, s deťmi.

Veríme, že po dôslednom a trpezlivom dodržiavaní potrebných opatrení, nás veriacich aj modlitbou k našej Matke Božej, za ochranu všetkých pred chorobou, sa čoskoro spoločne  opäť v zdraví stretneme.

Spolu to zvládneme 

Milí rodičia a priatelia,

podporte naše Združenie rodičov Materskej školy Bilíkova

aj pri nakupovaní v internetových obchodoch.

Cena nákupu zostáva rovnaká a aj napriek tomu svojím nákupom prispejete nášmu združeniu sumou vo výške niekoľkých %.

Novinky

09.03.2020

Na dnešnom zasadnutí odborníkov 9.3.2020  na magistráte hl. mesta Bratislavy

a v súčinnosti so štátnymi orgánmi a rozhodnutím primátora mesta sa Bratislavská arcidiecéza, rozhodla zatvoriť preventívne takisto všetky školy vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti na 5 dní.

   Plošné zatvorení materských a základných škôl na 5 dní  a to od utorka 10.marca 2020 do pondelka 16.3.2020.

02.03.2020

2.3. do 6.4. prebieha zber plastov tetrapakov a papiera, ktorý  je zameraný na rozvoj environmentálnej gramotnosti detí, starostlivosť o životné prostredie. Prinesené stlačené plasty a papier, môžete odkladať do sprchových vaničiek  pri triedach na toaletách.  Ďakujeme za spoluprácu.

27.02.2020

Venovaním 2% zo svojej dane Združeniu rodičov MŠ Bílikova neplatíte ani korunu navyše a zároveň pomôžete podporiť vzdelávanie svojich detí. Vašim rozhodnutím zaväzujete Daňový úrad, aby 2% z Vami zaplatenej dane previedol na náš účet.

Údaje, ktoré je potrebné uviesť o prijímateľovi 2% v daňovom priznaní:

IČO: 31818439 (!IČO je potrebné zarovnať vpravo! - ak neviete zarovnať, v tlačive dajte 3-4 medzery a potom píšte IČO)
Právna forma: Občianske združenie
Názov: Združenie rodičov Materskej školy Bilíkova
Adresa: Bilíkova 1, 84101 Bratislava

01.02.2020

Pokračuje dvadsať hodinový prípravný kurz pre predškolákov - Eľkonin, pre písomne prihlásené deti. Kurz bude prebiehať dopoludnia, spravidla v utorok, v priestoroch CMŠ, v skupinkách. Kurz vedie špeciálny pedagóg, Mgr. Katka Kubasová.

/Hradené individuálne rodičmi./